Anxhelina çmend rrjetin me postimin e fundit (VIDEO)

By

Anxhelina Hadërgjonaj ka çmendur rrjetin me videon e fundit të postuar në Instagram.

Këngëtarja e cila ka kohë pa bërë muzikë të re, u shfaq me rroba banje duke ekspozuar format e saj super-seksi trupore.

Duke vallëzuar para kamerës, ajo thotë: “A keni bërë kardio sot?”.

Videoja u pa mbi 20 mijë herë deri tani dhe ka marrë shumë komente nga më të ndryshmet./Prive.al

View this post on Instagram

Did you get your cardio in today? 💦

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Artikuj të ngjashëm