“Kret t’i fala, edhe pse u munduan larg teje me më lon” – Ami i bën dedikimin e papritur Ermalit

By

Të martuar prej kohësh dhe prindër të dy fëmijëve, moderatorja e famshme shqiptare Amarda Toska i ka bërë një dedikim të papritur romantik bashkëshortit të saj, Ermal Mamaqit.

Në Instagram, ajo ka publikuar një video duke vozitur makinën nëpër Tiranë ndërsa në sfond dëgjohet një këngë që u bë super hit.

Bëhet fjalë për këngën e Majk dhe Yll Limanit, “Krejt t’i fala”, të cilën Ami po e dëgjonte në makinë.

E në këtë postim, ajo e ka bërë tag Ermalin duke treguar se vargjet e kësaj kënge i dedikohen atij. Por tani shtrohet pyetja, kush tentoi t’i mbante ata larg njëri tjetrit?

 

Artikuj të ngjashëm