Albana Osmani me ndjenja kombëtare që në mëngjes (FOTO)

By

Prezantuesja, Albana Osmani, është person mjaft aktiv si për në punën që bënë në televizion gjithashtu edhe në rrjetet sociale.

Të shpeshta janë postimet e reagimet e saj  të cilat bëhen lajme por nuk mungojn as ato për formën fizike dhe trupin e saj  të cilën Osmani e ka për tu admiruar.

Më tu ngritur nga gjumi, gazetarja siç duket është pushtuar nga ndenja patriotike ku  ka postuar foton e një shqiponje, diku në rruget Shqipërisë dhe ka bëre krahasimin me Albania dhe emrin e saj Albana.

Të duash vendin tënd  ska gjë më të mirë, e duket se gazetarja ka afrimitet dhe me shumë e ndoshta  këtë dashuri e  ka rritur dhe emri që ajo mbanë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm