Reperi i njohur rrëfehet: Kam kaluar një natë me kolegen (VIDEO)

By

Ishte i sinqertë dhe nuk hezitoi të përgjigjej në secilën prej pyetjeve provokative të intervistës “60-të Sekonda” në Prive.

Reperi i njohur nga Tropoja, Çartani, tha se e dëshiron shumë jetën e luksit, i pëlqen të ketë makina e të shfrenohet ngapak e peng në jetë i ka mbetur që s’ka arritur ta përfundojë shkollën.

Ndërsa i pyetur nëse ka pasur ndonjë lidhje dashurie me dikë prej kolegeve, ai tha se jo, megjithatë nuk e mohoi se me dikë prej tyre ka kaluar një natë të zjarrtë! /Prive.al

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN:

 

Artikuj të ngjashëm