Anxhela Peristeri vjen ‘flakë’ në këngën e re

By

Anxhela Peristeri kësaj here vjen solo në këngën e saj më të re.

Këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar këngën më të re me titullin “Flakë”.

Producent i këngës është Alex Gjonpalaj, ndërsa muzika nga Stiv, Alex dhe Anxhela.

“Flakë” është shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm