Shkëndije Mujaj rrëfen takimin e saj me ‘botën e përtejme’ pas aksidentit me biçikletë

By

Kohë e gjatë pa Shkëndije Mujën në ekran.

Ajo u rikthye në Prive për gjithçka mbi jetën e saj të re dhe jo vetëm.

Ajo ndër të tjerash tregon edhe për një aksident me biçikletë që shkaktoi të përjetonte edhe një koma të shkurtër.

Ndërkaq, për Mujajn kjo ishte edhe momenti kur ajo pa në botën e përtejme dhe kjo ishte shtysa që ajo të niste edhe studimin e islamit.

Për Prive ajo erdhi në një rrëfim më ndryshe për të zbuluar të pathënat e saj për të gjithë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm