Engjëllusha dhe Afrimi sjellin duetin e ri

By

Siç kishin paralajmëruar, Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët i cili është njëherësh i pari pas shumë vitesh me videoklip nga Muqiqi.

Kënga titullohet ‘Po ta boj hallall’ dhe të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm