Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

By

Anxhela Peristeri e ka gati videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në Eurovision.

Kënga që u përzgjodh fituese në Festivalin e RTSH-së, quhet “Karma”. Në klip, artistja paraqitet me fustan të bardhë dhe flokë kaçurela.

Kujtojmë se së fundmi, Anxhela ndërsa ka promovuar klipin realizoi disa fotografi me veshje kombëtare./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_)

Artikuj të ngjashëm