Kjo është historia e suksesit të Laura Imamit (VIDEO)

By

Mbrëmë në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, ishte Laura Imami – ajo që filloi karrierën e saj dy dekada më parë duke arritur majën e syzeve luksoze.

Ajo krijon syze të kualitetit të lartë dhe pikërisht për këtë temë, Imami ka treguar gjerë e gjatë.

Në videon e mëposhtme, Laura flet për karrierën e saj, si arriti deri në këtë pikë dhe shumë gjëra të tjera interesante.

Nëse nuk e dini, Imami erdhi në Kosovë për t’i prezantuar syzet e saj me çmime promocionale.

Më poshtë intervista e plotë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm