Gena dhe Bigem publikojnë këngën kushtuar dashurisë: “Gajle” (VIDEO)

By

Me klipin që e realizuan të sjellin një atmosferë verore dhe të bëjnë të ndjehesh ngrohtë e të të marrë malli për ditët e korrikut e gushtit.

Gena dhe Bigem, sapo kanë publikuar këngën më të re “Gajle”.

Këngë është prodhim i “Black Fish” Entertainment të drejtuar nga Genc Prelvukaj, kurse për tekstin janë kujdesur vet këngëtari e reperi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm