Luana Vjollca mban premtimin, realizon ëndrrën e fanses

By

Luana Vjollca është njëra prej personazheve publike që ka pothuajse më së shumti fansa.

Prezantuesja/këngëtarja së fundmi realizoi ëndrrën e njërës prej tyre, duke qenë prezente në ditëlindjen e saj.

Luana postoi një fotografi bashkë me vajzën në Instagram, dhe shkroi: ‘Te dhashe fjalen qe do vija te te takoja per ditelindjen tende dhe jam shume me e lumtur se ti qe ja dola te vij pavarsisht kushteve te veshtira @diellzaluana 
Faleminderiit per gjithe dashurine e pakushtezuar qe me dhuroni per kaq shume vite.
#LUANATOR pergjithmone FAMILJE ??? Pas nje periudhe shume te lodhshme dhe nje dite te gjate me xhirime ndjenja qe mora sot ishte gjithe doza e motivimit qe me duhej.
Gezuar 15 vjetorin tend e bukura ime Diellza. Meso shume e puno fort per te realizuar endrrat e tua!’ .

Kjo nuk është hera e parë që prezantuesja e njohur takohet me fansat e saj. Ajo ka postuar shpesh herë foto me disa prej tyre duke i falënderuar për dashurinë që ia kanë dhuruar përgjat viteve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm