Çfarë plane kanë Finem dhe Solo? (VIDEO)

By

“Benzi” ka qenë projekti muzikor që bëri të famshëm Finem dhe Solo. Kënga arriti mbi 26 milionë klikime.

Dyshja nuk u ndalën dhe sollën edhe disa hite të tjera.

Por çfarë plane kanë këta dy artistë?

Në një intervistë për Prive, reperët nga Shqipëria patën për të thënë shumë gjëra rreth planeve dhe jetës së tyre.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm