Anwar Hadid shpjegon se si ai shprehet përmes bukurisë

By

Fytyra e re e Valentino Men ndan perspektivën e tij për modën, familjen dhe më shumë në një intervistë .

Pavarësisht nëse i lyen flokët e tij rozë apo nëse bën manikyr bashkë me të dashurën Dua Lipës, modeli  Anwar Hadid rrallë ka frikë të eksperimentojë me pamjen.

View this post on Instagram

Together 🧡💛💚💙 @dualipa @anwarhadid #nailsbymei

A post shared by NAILS by MEI (@nailsbymei) on

“Më pëlqen të shprehem në çdo gjë që ndiej se i përshtatet energjisë time në atë moment. Unë thjesht bëj çfarëdo që më bën të lumtur. Të gjithë kanë të drejtë të shprehen lirshëm, “i thotë modeli, 20-vjeçar, revistës PEOPLE.

Image result for dua lipa anwar hadid

Disponimi i Hadid shprehet përmes aromave që ai vë gjithashtu. “Parfumet thjesht një lloj personi që e nxjerrim në pah”, thotë fytyra e re e aromës së re të Valentino Men.

Artikuj të ngjashëm