Fjolla Morina i vërsulet keq Adelina Ismailit!

By

Emisioni NIN në Klan Kosova këtë të hënë shfaqi një intervistë ekskluzive me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili.

Diva e muzikës shqipe siç cilësohet nga shumë kush, Adelina, foli rreth shumë gjërave duke përfshirë këtu pritjen e saj të ëmbël, ndarjen nga jeta të nënës së saj teksa nuk la pa komentuar as trendet e reja në showbizin shqiptar dhe jo vetëm.

E njëra prej deklaratave të saj duket se nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares, Fjolla Morina, e cila me të dëgjuar i është vërsulur Adelinës përmes një reagimi jo fort miqësor në Instagram.

Për më tepër shikoni të plotë reagimin e këngëtares./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm