ENCA NUK RRI REHAT!

By
Vozitesja më e re e estradës, Enca po e shijon adrenalinën që të jep vozitja e veturës në fillimet e saj të para. Si një vozitëse e re dhe si vajzë rebele që është, ashtu siç ne e njohim Enca-n, nuk po rri dot rehat!. Çdo postim i saj kohëve të fundit në rrjetet sociale ka të bëj me këtë gjë, madje ajo ka mësuar edhe të ngacmoj!./Prive.al/.
“Sot mësova të parakaloj dhe t’ua ngrijë gjakun njerëzve të tjerë në makinë”, shkruan Enc
a.enca3enca1enca2

Artikuj të ngjashëm