Anjeza Shahini feston katër vjetorin e martesës (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur shqiptare po feston katër vjet martesë.

Anjeza Shahini, hyri në Instagram për të treguar se kanë kaluar disa vite që është kurorëzuar dhe për këtë ditë të veçantë ajo pati disa fjalë.

“ Duke festuar 4 vjetorin e martesës, këtë vit festojmë të tre”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë ku shihet burri i saj dhe fëmija edhe pse turbullt.

Anjeza ka kohë pa publikuar këngë të reja megjithatë është goxha aktive në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm