Majk tregon para kujt rrëfehet (FOTO)

By

Majk po qëndron në studio për këngët e reja.

Këngëtari edhe ditë më parë e ka konfirmuar se një këngë e re ka përfunduar, mirëpo nuk dha shumë detaje.

Sot, Majk postoi një instastory ku shihej një mikrofon.

‘dhe ja shoku jem që rrëfehna’, ka shkruar ai.

Kënga e fundit e tij është bashkëpunimi me Yll Limanin i cili arriti miliona klikime në youtube dhe qëndroi në vend të parë në top lista të shumta.

Në një intervistë për Prive, Majk ka konfirmuar se edhe tri këngë do të dalin deri në fund të këtij viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm