Ledri Vula përjetëson në trup kujtimin për gjyshin e ndjerë

By

Në mars të këtij viti, familja e Ledrit ndau një lajm të kobshëm. Më i moshuari i familjes, gjyshi i reperit kishte ndërruar jetë.

Më pas, anëtarët e familjes ndanë dhimbjen e tyre duke publikuar shumë foto familjare.

Një nga ato ishte edhe një teksa Ledri luante shah me gjyshin dhe Sara në sfond që po i ndiqte përplot adhurim.

Duket që gjysh e nip kanë kaluar shumë kohë kualitative mbi tabelën e shahur, dhe kështu Ledri përjetosoi si tatu këtë kujtim të bukur nga gjyshi.

Ai ka publikuar një foto në Instastory duke treguar se tatuazhin e ka bërë në krah dhe ka zgjedhur të gdhend një gur shahu me portretin e të ndjerit brenda tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm