Kaq shumë është rritur vajza e Labinot Tahirit (FOTO)

By

Këngëtari/deputeti Labinot Tahiri është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Përveç bamirësisë së tij dhe punës, ai ndan momente edhe nga jeta personale në Facebook dhe Instagram.

Sot në këtë të diel, Labi postoi një fotografi pranë vajzës së tij Zanës e cila është rritur tashmë.

Nën imazhin që mori goxha pëlqime dhe komente, këngëtari tha se edhe pse i angazhuar shumë në punë ka përkrahjen e familjes.

“VAJZA IME ZANA⭐️ Dita e diele, lere që duhet të jetë ditë pushimi pa punuar asnjë nderrmarje , apo dyqan, por duhet të mbetet edhe ditë jo fushate sidomos nē këtë muaj! ✊

Njerezit, janë të vetëdijshëm, se po nuk patem kohë për familje, ne vetem deshmojmë pastaj se nuk kemi kohë as për t’a( qytetarët)! Ja vlen nje ditë në javë me u shkri me familje, edhe pse meritojnë çdo ditë, por me kuptojnë se si punojë e nuk ndalem edhe për të tjerë…!
Prandaj e kam përkrahjen e tyre…. 🙏🏻⭐️ Uroj të jeni shendosh e mirë edhe ju me familjet e juaja ku do që jeni!”, ka shkruar ai.

Si mendoni, ngjajnë të dy?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm