Kjo paska qenë surpriza e Luanës – me TNT për “Oj bjondinë me sytë e zi”

By

Këngëtarja e famshme e moderatorja Luana Vjollca, ka ditë që ka paralajmëruar një surprizë për fansat e saj.

Dhe qenka hiç më pak se rikrijimi i një këngë super hit të viteve të 90-ta!

Grupi TNT që ishin krijuar në Mitrovicë në këtë periudhë kohore, e kanë ftuar këngëtaren bionde që të jetë pjesë e klipit dhe e këngës së tyre.

Luana e cila ka sy të zi, është pjesë e këngë me një pjesëz të sajën, ndërsa në klip po duket tejet bukur.

Refreni i këngës është po ai që ishte krijuar në vitin 1994!

 

Artikuj të ngjashëm