Anita, ish-banorëve: Uroj që të dini ta përdorni famën (VIDEO)

By

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, u ka thënë ish-banorëve se kanë fituar famë nga spektaktli më i madh në vend.

“Secili nga ju keni bërë lojë shumë të mirë, ju keni dhuruar dhe prandaj ka qenë audienca më e shikuar e këtij spektakli”.

“Secili nga ju keni dhuruar shou, emocione, keni dhuruar lojë, keni dhuruar debate”.

“Unë do të doja të fokusoheshit në projektet e ardhshme, uroj që të fitoni nga fama që keni marrë”, ka thënë Haradinaj. /Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm