Xhaketa e re e Marinës e paska çmimin “bombë”

By

Gruaja e një reperi shumë të famshëm, e vet moderatore televizioni, Marina Vjollca po që ka standard të lartë jete.

Ka më shumë se 2 javë që po qëndron në Shtetet e Bashkuara për pushime me bashkëshortin e saj Getoar Selimin, dhe ka vizituar e ka qëndruar në vendet më luksoze.

Por ajo që na ra së fundmi në sy, është çmimi i xhaketës së saj të re që është “bombë”.

Marina e ka blerë xhaketën e re të markës Gucci të llojit bomber, për 6845 euro, ndërsa syzet e saja të Gucci kushtojnë 750 euro. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bsdrscmnz3Z/

Artikuj të ngjashëm