Ana zbulon datën dhe orën e publikimit të projektit të parë (FOTO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në publikimin e projektit debutues të Ana Lleshit.

Ish-konkurrenjta e ‘Përputhen’ sjell këngën e parë pasnesër duke filluar nga ora 18;00.

Lajmin e konfirmoi vet ajo përmes një fotoje nga montazha ku po punon për detajet e fundit të klipit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm