Publikohet dueti i shumëpritur mes Geasy, Majk dhe Ermalit (VIDEO)

By

Sapo u lansua dueti mes Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga quhet ‘Para para’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Gjithçka u realizua nga Big Deal teksa kënga është pjesë e albumit të Getit dhe Majk – Vaksina./Prive.al

Artikuj të ngjashëm