Inspiruar nga yjet, ja disa ide se si të visheni gjatë vjeshtës

By

Stina e vjeshtës po vjen, çka nënkupton që ka ardhë koha që sandalet me rripa, pantollonat e shkurtra dhe fustanet plot lule t’i zëvendësoni me pulovrat e rehatshme, çizmet cool dhe palltot klasike.

Por, si t’i kombinojmë rrobat gjatë stinës së vjeshtës që të dukemi bukur dhe të jemi në trend për ditët e punës, kur dilni për një pije në mbrëmje apo edhe në një ngjarje më të veçantë?

Thjesht merrni këshilla nga ata që këtë punë e bëjnë më së miri – yjet.

Në fotografitë e mëposhtme mund të inspiroheni se si të visheni me stil gjatë stinës së vjeshtës – ndonëse, disa nga rrobat e tyre mund të jenë me çmime që s’i përballojmë dot.

Por, mos harroni gjithmonë mund të gjeni diçka të ngjashme dhe ndoshta edhe më të bukur– me një çmim shumë më të arsyeshëm 🙂

Cara Delevingne

 Rihanna

 Jennifer Lopez

Hailey Baldwin

Zendaya

Taylor Swift

Gigi Hadid

Katie Holmes

Victoria Beckham

Meghan Markle

Amal Clooney

Margot Robbie

Artikuj të ngjashëm