Flaka Krelani publikon projektin e ri

By

Siç kishte paralajmëruar këngëtarja para disa ditës, ajo sot solli një këngë të re.

Kënga mban titullin “Ditë e natë” dhe u publikua vetëm si audio.

“Ditë e natë” u publikua vetëm si audio për shkak të situatës, mirëpo këngëtarja nuk ka pohuar ose mohuar edhe një videoklip në të ardhmen që do të shoqëronte këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm