Pse nuk flasin në mes vete Anxhelina dhe Beatrix? Flet Alban Ramosaj

By

Të hënën në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, në studio me Alaudin Hamitin, vjen Alban Ramosaj.

Këngëtari e aktori flet për planet e tij në karrierë, e edhe për ‘gjërat personale’.

Image result for anxhelina dhe beatrix

Në NIN ai pyetet se pse nuk flasin në mes vete Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj, ndërsa edhe për fotografinë e famshme ku ai doli krejtësisht nudo në Instagram.

Ndiqeni këtë të hëne në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, në ora 22:00.


Artikuj të ngjashëm