Ana Kabashi bën ndryshim “drastik” në dukje!

By

Këngëtarja e njohur dhe ish-banorja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Ana Kabashi njihet për vullnetin e saj për të eksperimentuar në dukje dhe stil.

Kësisoj, së fundmi ajo përmes postimi në mediat sociale është shfaqur me një stil ndryshe të flokëve.

“Short hair”, ka shkruar Ana Kabashi krahas fotografisë së publikuar, derisa shihet me stil të ri të flokëve.

Me shëndet, Ana!

Artikuj të ngjashëm