Zayn Malik zbulon nëse është dashuruar sërish, pas ndarjes nga Gigi Hadid

By

Artisti britanik Zayn Malik ka folur për jetën personale në një intervistë të re.

Këngëtari 31-vjeçar po vazhdon të jetë i zënë me promovimin e albumit të tij të ardhshëm “Room Under the Stairs”.

Por, teksa u paraqit në “The Zach Sang Show”, Zayn konfirmoi se ka filluar të punonte në një projekt në mes të ndarjes së tij nga Gigi Hadid.

Gjatë intervistës, Zayn u pyet nëse ai ishte dashuruar pas ndarjes.

“Nuk e di nëse kam qenë vërtet i dashuruar në këtë pikë”, pranoi Zayn, duke mos zbuluar më shumë detaje.

Vajza e Zayn dhe Gigi, Khai, mbushi tre vjet në shtator të vitit 2023.

Artikuj të ngjashëm