Ami rimëkëmbet pas lindjes, moderatorja shkëlqen në të kuqe

By

Mëmësia i ka dhënë një hije të bukur, ndonëse ajo gjithnjë është shfaqur e kuruar dhe elegante. Amarda Toska, e cila pothuajse një muaj më parë solli në jetë fëmijën e dytë, po duket shumë bukur pasa lindjes.

Ajo ka publikuar një fotografi nga një sallon bukurie, ku shfaqet e kuruar kokë e këmbë.

Ami që është bashkëshortja e komedianit të njohur Ermal Mamaqi, është nënë e dy fëmijëve, djalit Joelit dhe Mias tani së fundmi.

Çifti janë shprehur shpesh përmes rrjeteve sociale të jenë shumë të lumtur bashkë dhe tejet të bekuar me familjen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm