Vozitja e çmendur e Noizyt: Oriola jashtë xhamit të makinës (FOTO)

By

‘OTR’ është familje e madhe me më së paku ’30 vetë’.

Por, kaq shumë persona nuk mund të sistemohen në një makinë ku shofer është Noizy dhe si rrjedhojë gjërat e çmenduar nuk mungojnë.

Nga pushimet e stërzgjatura në jug me grupin, Noizy rreth mesnatës ka ndarë një video në rrjete sociale ku pasi ka mbushur veturën plot me njerëz, mbretëreshën,Oriola Marashin e vendos në krye, respektivisht jashtë në pjesën e përparme të makinës.

Ndonëse mund të ketë rrezikuar në ndonjë frenim të vogël eventual, Oriola duket të mos e ketë pasur problem një ‘çmenduri’ të rradhës! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm