Ka dy fëmijë me dy gra, por këngëtari i famshëm deklaron: S’kam dashuruar, dashuria është për fukarenj

By

Kur përmendet emri i tij, menjëherë në mend të shkon dikush kontravers, që shpesh herë është përmendur për të bëma interesante.

Fjala është për Kastro Zison, i cili mbrëmë i ftuar në emisionin Top Show Magazine, e ka habitur opinionin publik me deklaratat e tij për dashurinë.

“Dashuria është një iluzion. Unë nuk kam dashuruar asnjëherë. Dashuria është për injorantët”-ka thënë ai, duke sjellë menjëherë reagimin e habitur të publikut në studio, pasi ai ka qenë dy herë i martuar dhe ka dy fëmijë, përfshirë këtu moderatoren kosovare Erleta Hoti me të cilën ka një vajzë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm