Albina dhe familja Kelmendi publikojnë versionin akustik të këngës “Duje”

By

Këtë vit Shqipërinë në Eurovision e përfaqësojnë Albina dhe familja Kelmendi.

Kënga përfaqësuese mban titullin “Duje” dhe teksa e sollën të shoqëruar me videoklip, ata tashmë kanë publikuar edhe versionin akustik të saj.

Shihni videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Albina KELMENDI (@kelmendialbina)

Artikuj të ngjashëm