Kjo sapo ndodhi në mes Dhurata Dorës dhe reperit Capital T (FOTO)

By

Kanë një këngë bashkë dhe dukeshin kolegë të mirë, por siç duket ata së fundmi s’kanë pasur raport të mirë bashkë.

Këtë e dëshmon fakti që Dhurata Dora e Capital T nuk po e ndiqnin njëri tjetrin në Instagram.

Image result for dhurata dora capital t

Por Prive e kapi nëj moment të bukur në mes dyshes që vjet më parë sollën në bashkëpunim këngën “Bongo”.

Dhurata Dora ka filluar ta ndjekë në Instagram True Kapon, athua të ketë diçka më shumë në mes tyre se sa vetëm miqësi?

Artikuj të ngjashëm