Rita Ora pati një zënkë me bashkëshortin gjatë xhirimeve të videoklipit

By

Rita Ora ka zbuluar një moment të tensionuar në xhirime ku ka pasur një “zënkë” me bashkëshortin e saj Taika Waititi.

Ata kishin dalë publikisht me lidhjen e tyre në prill 2021 dhe u përfol se kishin bërë dasmën e tyre në gusht 2022 pas një fejese të fshehtë.

Në një rast të rrallë, Rita foli për martesën e saj me Taika, një temë që dyshja zakonisht e mbajnë të fshehtë.

Rita filloi duke ndarë disa nga paralajmërimet që kishte dëgjuar nga njerëzit që i thoshin të mos “punonte me ata që do”.

Ajo u tha prezantuesve Amanda Holden dhe Jamie Theakston në Heart Breakfast: “Të gjithë thanë ‘Mos e bëj, mos puno me ata që do, nuk funksionon kurrë’, dhe unë mendova pse jo, ju e dini çfarë, unë me të vërtetë respektoje atë.

“Unë e admiroj vërtet kontributin e tij krijues dhe ne dolëm me një video argëtuese, jo serioze, pak si origjinale, ashtu si një festë e rastësishme kërcimi, ja çfarë është kjo”, tha ajo.

Xhemi e pyeti Ritën nëse kishte tension në shesh, duke e pyetur: “A nuk kishte tension, a nuk debatuat se si duheshin bërë gjërat?”

“E vetmja gjë për të cilën kishim një shqetësim ishte se unë u vonova në xhirime, sepse grimi im nuk po shkonte siç duhet”, u përgjigj Rita.

“Ai po thoshte, ne po humbasim dritën, po humbasim dritën”! I thash “Më fal!” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm