Erdhi momenti, sonte nis Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

By

onte me fillim të orës 21:00, nis spektakli më i madh kosovar, Big Brother VIP Kosova.

Edicioni i parë i cili vjen për herë të parë në Kosovë, sjell surpriza plot e emocione të forta me personalitete të ndryshme nga bota e VIP-ave.

BBVK do të drejtohet nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, ndërkaq opinionin e tyre do ta shprehin Olti Curri dhe Afërdita Paqarada.

Shtëpia e banorëve padyshim është më e bukura në vend dhe studioja nga e cila do dalin shumë emocione të forta është rregulluar deri në detajin e fundit.

Qëndroni me ne për të mos ju humbur asgjë!

Artikuj të ngjashëm