Vjen bashkëpunimi i ri mes Bardhit dhe Shkurte Gashit

By

Ashtu siç dyshja premtuan, Bardhi dhe Shkurte Gashi publikuan bashkëpunimin e tyre të ri.

Kjo është hera e dytë që dy artistët vijnë me një bashkëpunim – i pari kishte edhe Nora Istrefin.

Kënga e re titullohet “Për ty” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm