Dua Lipa dhe Blessed Madonna publikojnë albumin e ri remix

By

Dua Lipa dhe Blessed Madonna kanë publikuar albumin e ri të ri të tyre Future Nostalgia.

Albumi i ri remix, i quajtur Club Future Nostalgia, ka të ftuar artistet si Madonna, Missy Elliott, BLACKPINK, dhe Gwen Stefani, si dhe këngë remix nga Yaeji, Moodymann, Mark Ronson, Jayda G, Joe Goddard nga Hot Chip, Mr. Fingers, etj.

Dua Lipa publikoi Future Nostalgia në mars dhe pati një sukses të jashtëzakonshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm