Albërie Hadërgjonaj e ka ndarë mendjen që…

By

Ajo përflitet vazhdimisht për jetën e saj private dhe gjithçka që lidhet me emrin Albërie.

Këngëtarja e njohur shpesh di të krijojë lajm me deklaratat pa komplekse e zhveshjen.

Por,duket se këngëtarja ka risi.

Ajo është gati për një kapitull të ri në jetën e asj.

Nuk dihet se çfarë nënkupton ky detaj por duket se Albëria e ka ndarë mendjen që t’i japë fund diçkaje në jetën e saj për të nisur nga e para. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm