Fotot e reja të Elitës dhe Zërit s’duhet t’iu ikin pa i parë

By

Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.

Pas festës së organizuar në Pejë me shumë të pranishëm, koha është për ca pushime.

Elita dhe Zëri kanë marrë rrugë drejt bregdetit për të shijuar fundjavën e bukur me plot diell siç edhe kuptohet në fotografitë e ndara nga prezantuesja në rrjete sociale.

A nuk janë të mrekullueshëm? /Prive.al

View this post on Instagram

Zëri ♥️

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Artikuj të ngjashëm