Ditëlindja e parë: Albatrit Muqiqi tash një vit baba, uron vajzën plot emocion

By

Janë bërë plot 12-të muaj qysh kur Albatrit Muqiqi u bë baba për herë të parë.

Këngëtari dhe gruaja e tij, Egzona, sollën në jetë një vogëlushe të cilën e pagëzuan me emrin Amelia.

Çifti tani janë një familje e kompletuar dhe gjithmonë shfaqin lumturinë e tyre edhe në rrjete sociale.

“Sot vajza ime Amelia ka ditelindjen e parë. Sot behen 1 vit qe erdhe ne jete shpirti i babit ??❤️ Te dhashtë zoti shendetin dhe gjithë lumturin e kesaj bote , zemra babit TE DUAAA SHUMËË ❤️”, ka shkruar Albatriti, si baba që po përjeton gëzueshëm ditëlindjen e parë të së bijës. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BigmqachOAd/?taken-by=albatritmuqiqi

 

 

Artikuj të ngjashëm