Dhurata e parë e Gjikos për Elitën ishte diçka e pazakontë (VIDEO)

By

Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Ata janë në pritje të një vajze dhe lajmin e kanë bërë të ditur pak javë më parë përmes një feste mes familjarëve të tyre.

Javën e kaluar, në ‘5 datat’ e emisionit Prive përballë Liberta Spahiut, Elita tregoi shumëçka rreth jetës dhe karrierës së saj në televizion.

Ndër të tjerash ajo tregoi se çfarë ishte dhurata e para që Gjiko ia bëri asaj.

Ndiqni videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm