Të famshmet shqiptare në bikini

By

Edhe pak vie sezona e verës!

Dita e parë e verës është me 21 qershor dhe teksa moti ngrohet e vitit shkollor i vie fundi, të gjithë ne përgatitemi për një sezon të mrekullueshëm. Nga pishinat e plazhet e kristalta, ka shumë gjëra që mund të bëjmë në këto ditë të nxehta.

Është sezona i nxirjes së lëkurës e bikinive shumë ngjyrëshe. Është stina e koncerteve të shumta të këngëtareve tona. Edhe vajzat tona të famshme nuk i rezistojnë dot bikinive, diellit e fotove të bukura. Rikujtojmë disa nga të famshmet tona duke shijuar sezonin e verës në disa foto:

Ronela Hajati
Dafina Zeqiri
Enca
Era Istrefi
Kida
Nora Istrefi
Rita Ora

Artikuj të ngjashëm