Alban Skenderaj zbulon një detaj nostalgjik nga kënga “Një herë në jetë”

By

Alban Skenderaj ka zbuluar një detaj nostalgjik nga kënga e tij hit “Një herë në jetë”.

Këngëtari tregoi se si ishte atëherë plani për të mos e zbuluar fytyrën e Miriam Canit, tani gruas së tij, por nuk doli ashtu siç kishte pritur ai.

“Nje detaj i vogel nostalgjik nga kenga “Njehere ne jete”. Ishte viti 2008 kur une dhe Miriami pak kohe kishim qe ishim lidhur dhe une, pata idene “gjeniale” qe ajo te ishte protagoniste e klipit te kenges. Ideja ishte ta xhironim ne nje menyre te tille qe fytyra e Miriamit te dukej pjeserisht dhe te mos kuptohej qe ishte ajo dhe pastaj, eventualisht ne ta zbulonim vete ne nje moment te dyte. Qe diten e pare qe u publikua klipi, TE GJITHE: Ua sa bukur kishte dale Miriami ne klip, URIME!”, ka shkruar këngëtari.

Nëse nuk e dini, Albani në qershor mban qershorin e tij madhështor në stadiumin “Air Albania”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

Artikuj të ngjashëm