Enca ka një këshillë për njerëzit dhe ka të bëjë me muzikën!

By

Enca pati një pyetje së fundmi.

Këngëtarja hyri në Instagram për të bërë një postim rreth baladave.

”Pse shqiptaret vdesin per balada me tematikat mazokiste ku personazhi ne fjale eshte i deshperuar, i lenduar, i tradhtuar, she po jep frymen e fundit dhe po vdes”.

Këngëtarja nuk pajtohet me këtë dhe tha se njerëzit duhet të dëgjojnë më shumë këngë ritmike, të lumtura.

Kënga e saj e fundit është me Don Phenom “Kujt po i han” por ajo ka paralajmëruar projekte të reja së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm