Leonora Jakupi shkruan fjalë prekëse për vdekjen e babait të Kryeministrit

By

Sot ka ndërruar jetë Hilmi Haradinaj, babai i Kryeministrit të vendit, Ramush Haradinajt.

Pasi mori lajmin, Leonora Jakupi, postoi një fotografi të të ndjerit në rrjete sociale, duke shkruar: ‘Prehu në paqe baca Hilmi. Ti që i dhe Kosovës shumë’.

I ndjeri vdiq në spital pas një sëmundje e cila nuk u bë e ditur akoma.

Artikuj të ngjashëm