Alban Skenderaj feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga Miriami

By

Alban Skenderaj sot po feston ditëlindjen dhe këngëtari po mbush 39 vjet.

Për të shënuar këtë ditë të lumtur në familje, Miriami i dedikoi edhe një postim djalit të ditëlindjes.

Ajo ndau një fotografi të babait që mbante në krah dy fëmijët e çiftit, Ameli dhe Duam.

“Mengjesi me i embel per mua ❤️ Gezuar ditelindjen babi me i mire ne bote. Do te duam sa te kemi fryme ❤️”, shkruan ajo në postimin e bukur. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Artikuj të ngjashëm