Prive zbulon datën: Miloti drejt martesës me ceremoni?

By

Në Prive-në më të fundit, futbollisti Milot Rashica u pyet për një martesë të mundshme me personin e zemrës, Belkis Keran.

“Jetën private  kam qejf me e mbajt për vete, por edhe s’po mundesh me iu ik. Kjo Kosovë është e vogël dhe kur po dalim diku. Jam me të fejuarën time për afër pesë vjet dhe s’kam çfarë të fsheh”, ka thënë Rashica.

E pikërisht në Kosovën e vogël është zbuluar një tjetër detaj.

Prive.al nga burime të sigurta pranë organizimit ka marrë vesh se në fillim të muajit Gusht, Belkisja do të organizojë festën e njohur si ‘kanagjeq’.

Tashmë kanë nisur të shpërndahen ftesat tek shoqet dhe familjaret dhe mësohet se për këtë event do të shpenzohet goxha në të gjitha detajet.

Për informacione të tjera, ju njoftojmë së shpejti, si gjithmonë, ekskluzivisht vetëm në Prive.al

Artikuj të ngjashëm