Sa është rritur djali i Gilit dhe Ilir Beranit?! (FOTO)

By

Mbase shumë prej jush mund të kujtoni ndonjë intervistë të Gilit apo Ilirit ku pa hezitim përmendin djemt e tyre Robertin dhe Redonin.

Për shumë kë që nuk është i informuar mbi jetën e tyre akoma emrat e tyre mund të tingëllojnë si të fëmijeve të vegjël, por jo, kanë kaluar shumë vite dhe ata janë bërë burra tashmë.

Roberti është djali i madh i çiftit ndërsa Redoni i vogli nësë mund ta konsiderojmë të tillë, pasiqë dje ai festoi ditëlindjen e tij të 17-të.

Gili ishte ajo që publikoi një imazh të përbashkët me djalin me rastin e ditëlindjes së tij ku gjeti rastin ta uronte edhe publikisht./PRIVE.AL/

1561ab15c0bb89affa10b7677ffe9fa5db4774fa95854792efc9e75c667c5d6a_full

782270

11412192_10200705091265730_8346410442769891589_n

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm