Rita Ora publikon pamje dramatike të klipit të saj të ri

By

Pasi mahniti botën me klipin për këngën “Bang”, ku u shfaq me veshje kombëtare, Rita Ora është gati për projektin e ri.

Ajo publikoi tri fotografi të reja, ku duket shumë joshëse e veshur me një fustan të kuq që ekspozonte pa modesti hiret e saj.

Këngëtarja ka ndryshuar edhe flokët e saj në ngjyrë karote, që komplimentonin buzët e kuqe dhe grimin e bronztë.

Kjo do të jetë një nga paraqitjet e saj për klipin e ri që do të shoqërojë një nga këngët e mini-albumit të saj. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm